Hakkımızda

Ön Bilgilendirme Formu

Ödeme ve Teslimat

Sitemizden sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir; 

Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması;

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. 

Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

NOT: LÜTFEN ALIŞVERİŞ ESNASINDA T.C veya VERGİ NUMARANIZI FATURA BİLGİLERİ BÖLÜMÜNE MUTLAKA YAZINIZ.

Siparişin hazırlanma süreci;

   + Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

   + Kredi kartıyla verilen siparişlerde sitemizin güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

TESLİMAT ŞARTLARI

  Web Site’mize hoş geldiniz, Bu site dostahsap.com web sitesi adı altında faaliyet gösteren bir web sitesi olup gizlilik ve hakları firmamız tarafından korunmaktadır.

Aşağıdaki “Satış Sözleşmesi”,nin , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

  Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Telif Hakkı Bilgisi”, “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları “nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Teslimat Şartları

1- İnternet sitemizden satın almış olduğunuz ürünler en geç 3 gün içerisinde (Teslimat süresi için bizimle irtibata geçiniz yazan ürünler hariç) kargoya verilir. Sipariş üzerine yapılan ürünlerin teslimat süresi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

2- Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

3- Satış esnasında kargo ücreti firmamıza ait olup, özel siparişlerde satış miktarı cinsinden kargo ücreti tarafınıza beyan edilmektedir. İnternetten alışverişin farkını bizimle yaşayın.

4- Sitemizde satılan ürünler firmamızın garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve ürünlere göre ayrı ayrı belirlenmektedir.

5-. İade usulleri ve şartlarında uygulanacak prosedür bu web sitesinin gerçekleştirdiği satış siparişlerinde kullanılan Satış sözleşmesi hükümlerince gerçekleştirilir.

6- Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının 

görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

7- Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir. Satış sözleşmesinde yer alan esaslar dahilinde bu süreç gerçekleşecektir.

8- Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren en geç yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

9- Bu beyan ve sözleşme web sitesinin ilgili satış sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve kullanım koşulları şartnameleri ve beyanlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

10- web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve dostahsap.com ‘a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının T.C Mahkemeleri yetkisine 

sunulacağı dostahsap.com internet sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Scroll to Top
Canlı Destek
1
Canlı Destek
Merhabalar https://dostahsap.com/on-bilgilendirme-formu
Yardımcı olmamızı ister misiniz ?