BUNGALOV

Tatil Bağ Dik Üçgen Evler
Görsel önünde verandalı dik çatı
Bungalov 2023 modelleri fiyatları uygun ödeme seçenekleri ile Dost Ahşap yanınızda!

Tatil için kiraya verebileceğiniz bağ bahçenize  imarsız imarlı arsalarınıza hafta sonu gidebileceğiniz  karkaslı ahşap ev statüsüne giren evler zengin model ve uygun fiyatlar ile imalatçı firma Dost Ahşap ta yerinizi alın 2022 fiyatlarında hiç oynama yapmadık 

bağ bahçelerinize hafta sonu gidebileceğiniz imarlı imarsız tatil yada dinlenme veya tatilcilere kiraya verdiğiniz yapılardır Dost Ahşap ’a fiyat sormadan almayınız.

Dışı yalı baskısı içinde 50 cm de bir 10×5 karkastan olan yine içinde  lambri arasında taş yünü olan yazın serin kışın sıcak tutan yapıdır 2023 modeller ve uygun fiyatlar sadece bizde Anahtar teslim yaptığımız evler ahşap ev kategorisinden biraz daha uygun fiyatlı bağ evleridir.

Küçük yada dik çatı İngiliz çatı denilen yapılardır. Bütün ürünlerimizde Hamel marka emprenye kullanmaktayız. Standart MDF mutfak ve standart duşakabin klozet ve lavabo- bina içi standart su tesisatı ve elektrik tesisatı bize aittir.

Tabandan çatıya izolasyon ve nem bariyeri koyduğumuz evler İster kazık üzerine ister beton üzerine uygulama yapıyoruz. Antalya, Sapanca, İzmir, İstanbul Yapımı, İmalatı evleri kiralama gibi yaptırabilirsiniz, Fabrikamızı görmeden bir kahvemizi içmeden karar vermeyiniz

Tek katlı Ahşap evler

Tek katlı ahşap  evler, popüler bir konut seçeneğidir. Bu evler, beton veya tuğla yapıların aksine doğal ve sıcak bir his yaratır.

Ahşap evler genellikle doğal malzemelerden yapıldığı için, daha çevre dostu bir seçenek olabilirler. Evler ise genellikle tek katlı evlerdir ve bireysel yaşam alanlarına sahiptirler.

evler, özellikle yaşlı bireyler veya daha az hareketli insanlar için daha uygun olabilir ve çoğu zaman bahçe ve açık havada geçirilen zamanı artırmak için verandaları bulunur.

Tek katlı ahşap  evler, doğal bir görünüm, konforlu bir yaşam alanı ve keyifli bir yaşam tarzı sunarlar

 Duvarı

 Duvarı, genellikle ahşap, tuğla, taş veya beton gibi malzemelerden yapılmaktadır.

Ahşap duvarlar, rustik bir görünümle evlere bir doğal cazibe katarken, tuğla veya beton duvarlar daha sağlam bir yapı sağlar.

Duvarların yapımında kullanılan malzeme, evin mimari tarzına ve cephe görünümüne de bağlıdır.

 evler genellikle geniş pencerelerle tasarlanır ve bunlar duvarların ne kadar yüksek olduğu veya hangi malzemeden yapıldığına bağlı olarak ayarlanabilir.

evlerin duvarları tipik olarak düşük seviyededir ve bu da evin bahçe manzaralarını daha geniş açıdan görmenizi sağlar.

Bu sebeple, evlerin duvarları genellikle doğayla uyumlu renklerde boyanır ve doğal ortamla uyumlu malzemelerle döşenir

Yalıbaskısı
Duvar modelleri
karkas sistem